JOYROOM S-CC100A12 Type-C to TYPE C 100W Data Cable 1.2 Meter
₨ 1,499 – ₨ 1,999Price range: ₨ 1,499 through ₨ 1,999
Description
Brand: JOYROOM
Function: Charge/transfer
Current: 3 a
Transmission rate: 480Mbps
Material: PVC+ nylon woven
Applicable model: Type-c
Additional information
| Color | Black, Blue |
|---|
Be the first to review “JOYROOM S-CC100A12 Type-C to TYPE C 100W Data Cable 1.2 Meter” Cancel reply
Related products
- -19%
JOYROOM EC05 TYPE-C Series Half In-Ear Wired Earphones-White
₨ 2,599Original price was: ₨ 2,599.₨ 2,099Current price is: ₨ 2,099. - Add to cart
- -43%
Samsung 25W Type C Fast Charger Original 3 Pin Adapter (without cable)
₨ 6,999Original price was: ₨ 6,999.₨ 3,999Current price is: ₨ 3,999. - Add to cart
- -40%
Type C USB-C 3.1 To OTG + HDMI + USB 3.0
- Out of Stock-29%
Samsung 45w Super Fast PD Adapter 3 Pin Original (Without Cable)
₨ 8,999Original price was: ₨ 8,999.₨ 6,399Current price is: ₨ 6,399. - Read more
- -27%
JOYROOM EC06 TYPE-C Series In-Ear Metal Wired Handsfree Silver
- -58%
Apple 60W USB C to C Charging Cable (1 meter) Original
- Out of Stock-21%
Samsung 25w 2 Pin Adaper With Type C2C Cable Original
₨ 6,999Original price was: ₨ 6,999.₨ 5,499Current price is: ₨ 5,499. - Read more
- -25%
Choetech Quick Charge USB-C to USB-C 100W PD Cable 2 Meter Branded
- -32%
APPLE USB-C Handsfree Original with 1 Year Warranty Type C
- -30%
Type C USB-C 3.1 To VGA + OTG C + USB 3.0
- -55%
SAMSUNG TYPE-C AKG EARPHONES CHINA ORIGINAL
₨ 1,999Original price was: ₨ 1,999.₨ 899Current price is: ₨ 899. - Add to cart
- -28%
HP 65W Type C AC Adapter Laptop Charger USB-C
- -22%
Baseus Compact Quick Charger 2 Usb + Type C 30W – US 2 Pin Black
- -36%
Aspor A801 New 20w Fast Charging Us 2 Pin Quick Charge For Mobile Phone